بیلبورد تبلیغاتی دیجیتال

بیلبورد دیجیتال اصفهان یک بیلبورد الکترونیک با قابلیت های نوین مبتنی بر تکنولوژی روز دنیاست. قابلیت پخش اسلاید و فیلم با کیفیت بالا ، رنگ های واقعی و زنده و عمق تصاویر ، بیشترین توجه را در سراسر جهان معطوف خود ساخته است.
بیلبورد تبلیغاتی دیجیتال نسل نوین تلویزیون های شهری هستند که مزایای بیلبوردهای سنتی را با امکانات دانش مدرن ادغام کرده اند و پیام هایی به یادماندنی در ذهن مخاطب به جا می گذارند.
خلاقیت در تبلیغات دیجیتال بی انتهاست. قابلیت تبلیغات دیجیتال بیلبورد در کمپین های تبلیغات محیطی شامل ادغام طرح با رسانه های اجتماعی ، شمارش معکوس ، تقسیم روز / هفته ، بروزرسانی های زنده ، محتوای مشروط (هوا و دما) ، و موارد دیگر است.

مشخصات بیلبورد دیجیتال اصفهان :
۱۰*۴ متر
دیجیتال
۴K

مهمترین ویژگی بیلبورد تبلیغاتی دیجیتال

  • انعطاف پذیر : با استفاده از انواع علائم دیجیتال در فضای باز با مخاطبان خود گفتگو و تعامل برقرار کنید.
  • حساس به زمان : به روزرسانی های خلاقانه و آنی و امکان پاسخگویی در زمان واقعی به رویدادهای جاری و شرایط بازار را برای شما امکان پذیر می کند.
  • هدفمند : مخاطبان خاص جغرافیایی و جمعیتی را نزدیک به نقطه فروش تحت تأثیر قرار می دهد.
  • نرخ بازدید بالا : در یکی از میدان های پر ترافیک اصفهان (میدان بزرگمهر) با شش چراغ قرمز ناظر قابل مشاهده است.

۵ روش خلاقانه تولید محتوی در بیلبورد دیجیتال

۱٫ رسانه های اجتماعی

بیلبورد دیجیتال و رسانه های اجتماعی را ترکیب کنید تا هیجان در فضایی مجازی را به تبلیغات محیطی اضافه کنید . می توانیم محتوا را از فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و سایر شبکه های اجنماعی برند شما به بیلبورد دیجیتال منتقل کنیم. نگران محتوای نامطلوب نباشید. ما امکان مدیریت پیامها را به شما خواهیم داد.

۲٫ شمارش معکوس زنده

یک شمارش معکوس زنده را در بیلبورد دیجیتال ما نمایش دهید تا آگاهی و هیجان را برای رویدادهای آینده لانچ محصول ، معرفی خدمت یا سرویس جدید و … ایجاد کنید. بیلبورد دیجیتال حتی تا روز دوم ، می تواند تا یک روز یا زمان خاص حساب کند. شمارش معکوس به طور خودکار با هر چرخش از صفحه به روز می شود و شما می توانید با پیامها و تصاویر هیجان را در مخاطبین خود چندین برابر افزایش دهید.

۳٫ ارتباط پیام با مخاطب را تقویت کنید

انعطاف پذیری بیلبوردهای دیجیتال ما به شما امکان می دهد پیام خود را بر اساس زمان روز ، شرایط ترافیک و موارد دیگر تغییر دهید. حتی می توان بر اساس نتیجه یک بازی فوتبال طرح هایی را تعریف کرد.

۴٫ قابلیت های دینامیکی

پیام خود را هفتگی ، روزانه ، ساعتی یا در لحظه تغییر دهید . این بستگی به شما دارد. هر چیزی که در یک وب سایت و یا پیج زنده باشد می تواند در لحظه به بیلبورد دیجیتال منتقل شود. این شامل شمارش معکوس ، زمان ، دما ، نمرات زنده ، فیلد خبری ، موارد مورد علاقه و … است.

۵٫ محتوای ایجاد شده توسط کاربر

با فن آوری دیجیتال مشتریان را به تولید کنندگان محتوای برندتان تبدیل کنید . ما می توانیم تصاویر یا متون را از وب سایت و یا حساب رسانه های اجتماعی شما به بیلبورد دیجیتال متصل نماییم تا در لحظه محتوای تولید شده را نمایش دهد. این یک راه عالی برای ایجاد ارتباط نزدیک با مصرف کنندگان و ایجاد سفیران نام تجاری برای برند شما است .

در بیلبورد دیجیتال اصفهان شما می توانید:

•    پیام خود را هر چند وقت که خواستید بدون هیچ گونه هزینه سنگین چاپ و نصب تغییر دهید
•    داده های زنده و محتوای تولید شده توسط کاربر را در لحظه از وب سایت و رسانه های اجتماعی تان پخش کنید
•    تبلیغ خود را در عرض چند دقیقه نمایش دهید  
•    طرح های مختلف را به صورت تصویر در تصویر و یا چند تصویر همزمان پخش کند