مشاوره تبلیغات

ما در دپارتمان خدمات مشاوره بازاریابی تبلیغاتی آبان مسئولیت های مختلفی را در شرکتها و […]

ما در دپارتمان خدمات مشاوره بازاریابی تبلیغاتی آبان مسئولیت های مختلفی را در شرکتها و صنایع متفاوت برعهده داشته ایم. در بسیاری از اوقات ، تیم مشاوران ما ایده های جدید بازاریابی تبلیغاتی را ارائه میدهند و به تمرکزو پیگیری برنامه های تبلیغاتی شما کمک می کنند . کارشناسان ما در این قسمت با کسب سالها تجربه موفق درصنایع مختلف با ما همکاری نزدیکی دارند. ما با ایده پردازی به مشتریانمان کمک می کنیم تا اهداف خود نزد مشتری خود را تحقق بخشند.

تیم ما در خدمات مشاوره بازاریابی تبلیغاتی بر نحوه ارتباط شما با مشتریان فعلی و مشتریان احتمالی تان متمرکز است . کارشناسان ما روندهای  بازار هدف را به طور مرتب در قالب گزارشات و نمودارهای دوره ایی در اختیار مدیران و صاحبان مشاغل قرار میدهند.

با استفاده از اطلاعات بدست آمده از تحقیقات بازار و با ایجاد جریان رسانه ای که با درصد احتمال بیشتری به بازار هدف صاحبان برند می رسد ، مشتری را در مارپیچ تبلیغاتی راهنمایی می کنیم.سپس  رادیو ، روزنامه ، مجلات ، تبلیغات آنلاین ، بیلبوردها ، سایت های شبکه های اجتماعی و گزینه های تلویزیونی را ارزیابی کرده و پس از آن نیازها و بودجه مشتری خود را در نظر می گیریم و با استفاده از تیم خلاقیت و اتاق فکر آبان گزینه های منحصر به فرد بازاریابی را برای مشتریانمان ایجاد می کنیم. این وظیفه ماست که بنابر درخواست شما از پاسخ ساده به یک سوال تا تهیه یک برنامه تبلیغاتی در مقیاس کامل میتواند متغیر باشد.

همچنین در خدمات مشاوره بازاریابی تبلیغاتی برای کمک به تولید مشتریان جدید همکاری موثری داشته ایم. ازآنجا که مشاوره موثر با سالها تجربه و ورود به مشاغل و صنایع مختلفی بوده است، با مشتریان قبلی مان ارتباط و شبکه ایجاد کرده ایم.  مشاور ما ممکن است به شما کمک کند تا با مخاطبان بالقوه تماس برقرار کنید و یا برای نحوه دستیابی به مشتریان جدید ایده های جذابی بگیرید.

مهمترین مزیت ما :

راهیابی مشتریانمان به شبکه بزرگی از ارتباطات و مشتریانمان است و این جز از راه تجربه مثبت با مشاغل و صنایع میسر نبود در حالی که مسلماً تجربه مهمترین صلاحیت مشاور است ما در آبان بنیان محکمی از ارتباطات و مشتریان داریم که کمک میکند شبکه خوبی در اختیار مشتریانمان قرار دهیم