داستان آبان

شرکت توسعه تبلیغات آبان ، آژانس بازاریابی و تبلیغات خلاق و هوشمندی است که از […]

شرکت توسعه تبلیغات آبان ، آژانس بازاریابی و تبلیغات خلاق و هوشمندی است که از ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریان خود لذت می برد.

این مجموعه ، با بیش از ده سال سابقه مستمردر بازاریابی و تبلیغات تخصص و تجارب حرفه‌ای خود را در حوزه برندینگ و تبلیغات خلاق  در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد.

آنچه در طول این سالها با مشتریان خوب و وفادارمان به عنوان سابقه کسب کرده ایم ماحصل ساعت‌ها مشاوره، اتاق فکر و تلاش نیروهای اجرایی مجموعه در اجرای کمپین‌های مختلف بازاریابی و تبلیغات می‌باشد‌.

شرکت آبان با در اختیار داشتن رسانه‌های مختلف نظیر بیلبورد دیجیتال، لمپوست بنر، تابلوها تبلیغاتی و بیلبوردهای محیطی، در خدمت  صاحبان مشاغل و کارآفرینان در صنایع مختلف می باشد. ما به شما کمک میکنیم  اهداف خود را در بازاریابی و تبلیغات دقیق ترشناسایی کنید. تجاربمان را در اختیارتان میگذاریم تا با موثرترین روش‌ها پیام و صدای خود را به مخاطبانتان برسانید. کار اصلی ما بازاریابی و تبلیغات برای محصولات و خدمات شماست.

خدمات ما در آبان در زمینه های زیر می باشد :

  1. تحقیقات بازاریابی و تبلیغات ویژه مدیران :

 با استفاده از تحقیقات میدانی و تحلیل داده ها با نرم افزارهای آماری اطلاعات شفافی از موقعیت فعلی برند و شناسایی جایگاه آن نسبت به رقبا و نیز مشتریانتان به شما ارائه می دهیم.

  1. طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی :

 در کمپین های تبلیغاتی شناسایی بیلبوردها در نقاط مختلف و اطلاع از نرخ بازدید آنها در کمپین های محیطی بسیار اهمیت دارد. کارشناسان ما در آبان با شناسایی دقیق تابلوها درکل شهر اصفهان و با اطلاع از اهداف کمپین های محیطی موثرترین بسته های تبلیغات محیطی را متناسب با بودجه شما ارایه خواهند کرد.

  1. برنامه ریزی رسانه ها :

با پیدایش انواع رسانه  تنوع آنها از نظر نوع مخاطب و هزینه تصمیم گیری برای صاحبان مشاغل تا حدودی سخت و پرریسک شده است.  تیم آبان با تجربه سالها رسانه داری و اکران کمپین های مختلف تبلیغات مشاوره خود را به مدیران برای انتخاب بهترین رسانه و برنامه ریزی بودجه جهت کاهش ریسک و افزایش بازده ارایه میدهد.

  1. برندسازی و بازاریابی برند :

با وجود گستردگی دانش برندینگ و افزایش سطح اطلاعات عمومی مدیران از این موضوع همچنان ایجاد یک برند مستحکم و نگهداری آن در بازار پر رقابت امروز کار پیچیده ای است.برای این کاری نیازمند داشتن چندین تخصص به صورت همزمان و تجارب اجرایی در زمینه های مرتبط است. برای تقویت و ایجاد وفاداری به برند از تجربیات موفق مان با برندهای معروف و خوشنام بهره جسته و فعالیت هایی تحت برنامه مدون بازاریابی و تبلیغات به شما ارایه میدهیم

  1. تدوین استراتژی و اجرای بازاریابی و تبلیغات آنلاین (دیجیتال مارکتینگ) :

با تحلیل ویژگی های شغلی و رقابتی در مشاغل و صنایع مختلف راهکارهایی برای بازاریابی و تبلیغات آنلاین و افزایش فروش در فضای مجازی برای شما طراحی و اجرا میشود.

  1. تعیین و تدوین استراتژی روابط عمومی :

در شرایطی که صنعت شما نیاز به ارتباطات و فعالیت های اجتماعی داشته باشد بر اساس باورها ، اهداف و چشم انداز شرکتها برنامه های متنوع روابط عمومی تدوین و اجرایی میشود.

  1. مشاوره اختصاصی بازاریابی و تبلیغات متناسب با کسب و کار شما:

اگر علاقه مندید طیف وسیعی از خدمات در زمینه بازاریابی و تبلیغات برای کسب و کار و برند خود دریافت کنید، ما آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی شما هستیم.

  1. اتاق فکر اختصاصی و ارائه راهکارهای خلاق:

برای تعیین استراتژی متفاوت با ارائه راهکارهای خلاق و متفاوت از رقبا نیازمند تشکیل اتاق فکر اختصاصی متناسب با کسب و کار شماست.اتاق فکر خلاق آبان در خدمت کسانیکه میخواهند برندشان در ذهن ها ماندگار باشد.

ما در آبان متعهدیم به :
• ارائه خدمات بر اساس به روز ترین و موثرترین استانداردهای صنعت تبلیغات دنیا
• بکارگیری تجربیات ، خلاقیت ها و تخصص تیم حرفه‌ای خود برای یاری مشتریان‌مان جهت موفقیت در فضای کسب و کارشان
• رعایت چارچوب‌های اخلاقی و حرفه ای در قبال مشتریان‌مان
• ارتقاء مداوم سطح کیفی دانش پرسنل برای افزایش بهره وری مشتریان و پیروی از آخرین فن آوری‌های روزاین صنعت
• ارائه خدمات منظم و ساخت یافته به مشتریان با تکیه بر فضای کاری صمیمی و نوآور تیم آبان و روان سازی رویه های درون سازمانی