پیرامون همکاری های مشترک این مجموعه در انجام امور تبلیغاتی با کانون آگهی و تبلیغات آبان در زمینه مشاوره ، امور طراحی و اجرای تبلیغات محیطی روی سازه های 1*2 ( BTL) در سطح شهر اصفهان و نتایج مورد قبول کسب شده ، بدینوسیله مراتب رضایتمندی خود را اعلام و از زحمات بی شائبه این مجموعه کمال تشکر را دارم.

لازم به ذکر است صداقت و حسن نیت پرسنل و مدیریت محترم این مجموعه در به ثمر رسیدن هرچه بهتر این همکاری نقش به سزایی را ایفا نموده است.

شرکت تپسی

بی شک ارائه ایده تبلیغاتی موثر به مناسبت « دوم آبان – روز سپاهان » از سوی مجموعه آبان پیشنهاد بسیار سازنده ای بود که توانست قلب هزاران نفر از مردم دیار نصف جهان را به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نزدیک کند.

سپاس از تلاش شما عزیزان ، خداوند بزرگ نگهدارتان و دست مدد رسان مولا علی (ع) یارتان باد.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

در رابطه با آگهی و تبلیغات موسسه کاوش توسط آن شرکت ، به استحضار می رساند ، موسسه کاوش رضایتمندی خود را اعلام می نماید و توفیق روز افزون برای آن مدیریت و تیم همراه آرزو دارم.

موسسه کاوش

در مورد سازه هاى تابلو به اعتقاد من خوبه فقط اگر بک لايت بود بهتر بود البته نه اينكه روش شيشه بخوره بخاطر اينكه اگه شيشه داشته باشه تو روز نور ميفته در كل رضايت دارم از آبان به شرطى كه انقدر قيمتتاتون رو بالا نبريد

ممنون

موسسه نسل فردا

موسسه آریا از همکاری با شما بسیار راضی هست. همیشه بهترین گزینه ها را باتوجه به زمینه فعالیت شرکت ما، به ما پیشنهاد دادید و ما بهترین جواب را از تابلوهای شما گرفتیم.

موسسه آریا

در خصوص تابلوهای شرکت شما باید عرض کنم

که از نظر انداره و سایز بسیار مناسب هستش نه خیلی بزرگ نه خیلی کوچک و از اون مهمتر جانمایی این تابلوهاس که واقعا به بهترین شکل و در جاهای مناسبی به نمایش گذاشته میشن

پیگیری همکاران از قبل از عقد قرار داد تا زمان نصب و پس از اتمام بسیار عالیه

موسسه فن پردازان

احتراما با توجه به نتایج مثبت ارزیابی شده از اجرای تبلیغات محیطی در شهر اصفهان ، بدینوسیله این شرکت رضایت کامل خود از فعالیت های انجام گرفته توسط شرکت تبلیغات آبان در این رابطه اعلام می نماید.

امید است در آینده نیز شرایط همکاری فی مابین در این رابطه فراهم آید.

محصولات بدون قند و رژیمی کامور

بدینوسیله اعلام میگردد شرکت تبلیغاتی آبان مجری تبلیغات این شرکت بوده و به نحو احسن در انجام امور مذکور تاکنون عمل نموده که مورد رضایت این شرکت می باشد.

ضمن آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون برای کلیه پرسنل شرکت آبان

سپاهان پلیمر