داستان آبان

شرکت توسعه تبلیغات آبان ، آژانس تبلیغات خلاق و هوشمندی است که از ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریان خود لذت می برد.
شرکت توسعه تبلیغات آبان، با بیش از ده سال سابقه مستمر، تخصص و تجارب حرفه‌ای خود در حوزه برندینگ و تبلیغات خلاق  را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد. آنچه در طول این سالها با مشتریان خوب و وفادارمان به عنوان سابقه کسب و کار داریم ماحصل ساعت‌ها مشاوره، اتاق فکر و تلاش نیروهای اجرایی مجموعه در اجرای کمپین‌های مختلف تبلیغاتی می‌باشد‌. این مجموعه با در اختیار داشتن رسانه‌های مختلف نظیر بیلبورد دیجیتال، لمپوست بنر، تابلوها و بیلبوردهای محیطی، به برندهای مختلف کمک می‌کند تا اهداف خود را شناسایی کنند و با موثرترین روش‌ها پیام و صدای خود را به مخاطبانشان برسانند. کار اصلی ما  تبلیغات و بازاریابی برای محصولات و خدمات شماست.
ما در آبان به خلاقیت و تخصص بیش از هر عنصر دیگری معتقدیم و  در مسیر تبلیغات خلاقانه برند شما را به بهترین شکل معرفی خواهیم کرد. برای عبور از بحران کرونا ویروس آماده ارائه خدمات ویژه این دوران هستیم.

 


درباره زهرا معینی (مدیریت مجموعه آبان) و داستان زندگی کاری ایشان  اینجا بخوانید.


خدمات آبان

  • تحقیقات باراریابی ویژه مدیران
  • ارائه راهکارهای بازاریابی آنلاین در دوران بحران
  • تدوین استراتژی و اجرای دیجیتال مارکتینگ
  • تعیین و تدوین استراتژی روابط عمومی
  • طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی
  • برنامه ریزی رسانه ها
  • برندسازی و بازاریابی برند
  • مشاوره اختصاصی تبیلغاتی متناسب با کسب‌و‌‌‌‌‌کار شما
  • اتاق فکر اختصاصی و ارائه راهکارهای خلاق

 

تدوین استراتژی و اجرای دیجیتال مارکتینگ:

استراتژی‌هایی که برای هر کسب و کار تدوین می‌شود به منظور افزایش سودآوری، کمک به افزایش سهم بازار، جذب مخاطب بیشتر و تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل، پیشبرد پروژه‌ها با هزینه‌ای کم و... به کار گرفته می‌شوند. تدوین استراتژی و اجرای دیجیتال مارکتینگ کاری نیست که همه کسب و کارها و برندها به تنهایی از عهده آن برآیند به همین منظور باید از شرکت‌های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ کمک بگیرند.
با درک ویژگی‌ها و عوامل مختلف می‌توان راه‌های دستیابی به موفقیت یک کسب و کار را پیدا کرد؛ شرکت توسعه تبلیغات آبان سعی دارد تا درک کاملی از موقعیت، نیازها و مخاطبان هر کسب و کار به دست آورد و عوامل داخلی و خارجی را به طور دقیق شناسایی کند و از این طریق استراتژی مناسب و موثر را مشخص و تصمیمات آگاهانه‌ای برای پیشبرد آن بگیرد.
ما در آبان با استفاده از کارشناسان و استراتژیست‌های باتجربه و خلاق دیجیتال مارکتینگ، شرایط و حیطه‌ای که در آن فعالیت دارید را تحلیل می‌کنیم و به شما کمک خواهیم کرد تا انتخاب‌های استراتژیک برای کسب و کار خود داشته باشید و بتوانید با ارزیابی و گزینش بهترین انتخاب‌ها، به فروش بیشتر برسید.

تعیین و تدوین استراتژی روابط عمومی:

هر کسب و کار به برنامه ارتباطی راهبردی نیاز دارد و باید اهداف روابط عمومی آن مشخص شود. ما در شرکت توسعه تبلیغات آبان ابتدا اطلاعاتی درباره اینکه افکار، باورها، نگرش‌ها، چشم انداز و رفتار کسب و کار شما چیست و درگیر چه مسائلی هستید را به دست می‌آوریم. با به دست آوردن این اطلاعات، سعی بر آن داریم تا موقعیت برند، فرصت‌ها و تهدیدهای کسب و کار شما را تحلیل کنیم و از این طریق محیط اجتماعی و جوانب آن را بشناسیم.
ما درآبان مخاطبان هدف را شناسایی و برای ارتباط  مستقیم با آن‌ها برنامه ریزی و تعیین استراتژی می‌کنیم. ارتباطات در تمام طول راه بازاریابی و ارتباط با مشتری باید درنظر گرفته شود و استراتژی صحیح در رابطه با روابط عمومی اجرا شود. با این کار کسب و کارها به راحتی با مخاطبان در ارتباط خواهند بود و تمامی نظرها، انتقادات، پیشنهادات، نیازها و... درک می‌شود و برای بهبود آن‌ها تلاش خواهد شد.

طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی:

هر کسب و کاری متناسب با بودجه و شناختی که از مخاطبان خود دارد به همراه مشاوران تبلیغاتی تصمیم به ایجاد کمپین تبلیغاتی می‌گیرد. اینکه کمپین تبلیغاتی در چه رسانه‌ای پیاده شود یا طول دوره آن چقدر باشد و تمام شرایط دیگر بستگی به کسب و کار مربوطه دارد. هر کسب و کاری در ابتدای راه استراتژی مشخصی ندارد و برای پیدا کردن استراتژی متناسب خود که برای رسیدن به هدف آن مناسب و تاثیرگذار باشد به زمان و آزمون و خطا نیاز دارد. در این راه حتی ممکن است متحمل ضررهایی نیز شود اما با بررسی تمام جوانب و مشورت با متخصصان باتجربه در این زمینه با بودجه‌ای مناسب می‌توان کمپین‌های تاثیرگذاری را اجرا کرد.
شرکت‌های تبلیغاتی با تجربه در اجرای کمپین‌های تبلیغاتی متعدد و دیدن تاثیرات آن‌ها به خوبی می‌توانند به صاحبان کسب و کار در این زمینه مشاوره دهند و در طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی به آن‌ها کمک کنند. شرکت دیجیتال مارکتینگ آبان در حوزه طراحی و اجرای کمپین‌های دیجیتال و محیطی آماده همکاری با صاحبان کسب و کار می‌باشد.

برنامه ریزی رسانه‌ها:

کسب و کارها با توجه به حوزه فعالیتشان در مقاطع مختلف به رسانه‌های متفاوتی برای تبلیغات نیاز دارند. شرکت‌های تبلیغاتی با توجه به تجربه و تخصص می‌توانند به شما کمک کنند که در هر مقطع چه بستری مناسب تبلیغات شما می‌باشد. رسانه‌هایی مانند: بیلبورد تبلیغاتی، تلوزیون، شبکه‌های اجتماعی و... هر کدام می‌توانند رسانه پر قدرت و تاثیر گذاری برای برندها باشند اما لازم است در شرایط درست از آن‌ها استفاده شود و برای تبلیغات در این بسترها برنامه ریزی‌های لازم انجام شود. 
ما در شرکت توسعه تبلیغات آبان با در دست داشتن رسانه نوظهوری به نام بیلبورد دیجیتال، تمامی کمپین‌های تبلیغاتی مشتریان را چه به صورت محیطی بر روی بیلبوردها و چه در فضای آنلاین مدیریت می‌کنیم تا با انتخاب رسانه موثر و یک برنامه ریزی درست، کسب و کار شما را بیش از پیش به هدفش نزدیک کنیم.

 

برندسازی و بازاریابی برند:

برند شما به این خاطر ساخته می‌شود که نماینده واقعی از چیزی باشد که می‌خواهید مخاطبان در تجارت از شما ببینند. برند باید هویت کسب و کار شما را نشان دهد و از این زاویه که بیانگر هویت سازمان است، مدیران باید بکوشند تا برند دقیقا با هویت کسب و کار آن‌ها همخوانی داشته باشد.
در برندسازی عناصر زیادی مانند: تبلیغات، خدمات، کالاهای تبلیغاتی، لوگو و... با کنار هم قرار گرفتن باعث می‌شوند تا یک پروفایل حرفه‌ای و منحصربفرد ایجاد شود.
برندسازی به شناسایی یک محصول و تمایز آن از سایر محصولات و خدمات کمک می‌کند. برندسازی مهم است زیرا نه تنها این امر باعث می‌شود تا با دیدن نشانی از هویت برند در خاطر مشتریان تداعی شود بلکه باعث می‌شود یک برند از رقبا متمایز شود و خدماتی که ارائه می‌دهد شفاف سازی شوند.
تبلیغات یکی از مؤلفه‌های بسیار مهم برندسازی است و استراتژی‌های تبلیغاتی مستقیماً برند و تصویر مورد نظر را منعکس می‌کنند. ما در شرکت توسعه تبلیغات آبان به شما در ایجاد استراتژی تبلیغاتی منسجم و جذاب و درنتیجه محقق سازی اهداف برندسازی‌تان کمک می‌کنیم.

مشاوره اختصاصی تبلیغاتی متناسب با کسب و کار شما:

هیچ دو شغلی کاملا یکسان نیستند و هرکسب و کاری مسائل خرد و کلان مربوط به خود را دارد. هم‌چنین اندازه مشاغل و بودجه آن‌ها نیز یکسان نیست؛ به همین خاطر مشاوره اختصاصی منجر به نتایج بهتر برای کسب و کارها می‌شود.
ما می‌توانیم به شما کمک کنیم کارهایی که باید برای ارتقای کسب و کار خود چه یک تجارت تک نفره و چه تجارتی متشکل از صدها کارمند باشد را بشناسید و انجام دهید. خدمات مشاوره ما می‌تواند شروع یک برنامه بازاریابی بزرگ برای شما باشد.
توصیه‌ها و مشاوره اختصاصی ما به صاحبان مشاغل و مدیران این امکان را می‌دهد تا در معرض دید بازار فعلی خود قرار بگیرند. اگر علاقه دارید طیف وسیعی از خدمات را در رابطه با کسب و کار و برند خود دریافت کنید، ما آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی به شما هستیم.

اتاق فکر اختصاصی و ارائه راهکارهای خلاق:

همانطور که می‌دانید مشاور بازاریابی برای ایجاد و اجرای استراتژی‌های بازاریابی با شرکت‌ها همکاری می‌کند. کسی که در این عرصه فعالیت می‌کند باید با رفتار مخاطبان مورد نظر آشنا باشد و مایل به همکاری مشترک برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن، نه فقط برای نمونه کار خود بلکه در اهداف تجاری شما باشد.
ما در شرکت توسعه تبلیغات آبان به ایجاد یک برنامه بازاریابی دقیق، تعیین پیام بازاریابی مشاغل و شناسایی ترکیب مناسب بازاریابی برای در دست گرفتن بازار هدف به کسب و کارها کمک می‌کنیم.
ما در آبان با تشکیل اتاق فکر اختصاصی متناسب با کسب و کار شما استراتژی بازاریابی تعیین می‌کنیم و با ارائه راهکارهای خلاق به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را از تلاش‌های بازاریابی خود بگیرید.
شما با سپردن پروژه‌های تبلیغاتی خود به ما اطمینان حاصل خواهید کرد که چشم انداز جدیدی در مورد مشتریان و استراتژی‌های بازاریابی خود در آینده خواهید داشت و با خیالی آسوده می‌توانید بر توسعه کسب و کار و عملکردهای کلی تمرکز کنید.
مشاوران بازاریابی ما، متشکل از تیمی خلاق با ترکیبی از مهارت‌های فنی و نرم افزاری، ارتباطی، محتوایی و روانشناسی در زمینه‌های تخصصی فرآیند بازاریابی، راهکارهای خلاقانه و تجزیه و تحلیل عملی و نتیجه محور مختص کسب و کار شما ارائه می‌دهند.

 

ما در آبان متعهدیم به :
•    ارائه خدمات بر اساس به روز ترین و موثرترین استانداردهای صنعت تبلیغات دنیا
•    بکارگیری تجربیات ، خلاقیت ها و تخصص تیم حرفه‌ای خود برای یاری مشتریان‌مان جهت موفقیت در فضای کسب و کارشان
•     رعایت چارچوب‌های اخلاقی و حرفه ای در قبال مشتریان‌مان
•     ارتقاء مداوم سطح کیفی خدمات‌مان برای افزایش بهره وری مشتریان و پیروی از آخرین فن آوری‌های روز در صنعت تبلیغات و بازاریابی
•    ارائه خدمات منظم و ساخت یافته به مشتریان با تکیه بر فضای کاری صمیمی و نوآور تیم آبان و روان سازی رویه های درون سازمانی