تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی عموما عمودی است و سایز آن به طور معمول کوچک تر از بیلبوردهای تبلیغاتی می باشد و در قطع مستطیل عمودی ۱ در ۲ متر ، طراحی و پیاده سازی شده اند. به دلیل پایین بودن هزینه اجاره تابلو تبلیغاتی ، این رسانه  نسبت به سایر رسانه های محیطی ارزان تر است.

مشخصات تابلو :
۲*۱
متر – دورو ( مجموعا ۴ متر مربع )
قابل جابجایی

 5 ویژگی منحصر بفرد تابلو تبلیغاتی 

۱- قابلیت جابجایی
این رسانه در اصفهان از نوع تابلو تبلیغاتی قابل حمل و جابجایی است که با طرح ایستاده و دید دو طرفه در ابعاد ۱ در ۲ متر در رفیوژهای میانی بلوارها و چهارراه ها و معابر پر تردد شهر فضای تبلیغاتی بسیار نزدیک و مناسبی را هم راستا با زاویه دید مخاطب فراهم می کند.

۲- جانمایی منحصربفرد در فضای شهر
برخلاف سایر بیلبوردهای محیطی که اکثرا در فواصل بین شهری ، بزرگراه ها و یا اتوبان ها قرار دارند ، تابلوهای تبلیغاتی اصفهان عموماً درون شهر و درمحل تردد و زندگی افراد به انتخاب شما جانمایی می شوند. به همین دلیل فضای تبلیغاتی بسیار موثری را برای کسب وکارها و صاحبان مشاغل ایجاد می کند.

۳- اثر بخشی  و ضریب نفوذ بسیار بالا
دامنه نا محدود در جانمایی تابلو تبلیغاتی و قابلیت چرخشی بودن تابلوها در کمپین های محیطی باعث شده تا اثربخشی و کارایی تبلیغات در این رسانه افزایش پیدا کند.

۴- نرخ بازدید بالا با پراکندگی در سطح شهر
ابعاد طلایی ، زاویه منحصر به فرد و جانمایی ویژه این رسانه نرخ بازدید آن را نسبت به سایر تابلوهای تبلیغاتی به شدت افزایش داده است.

۵- تبلیغ هدفمند برای هر مقدار بودجه
علاوه بر صاحبان برند و کسب و کارهای کشوری بسیاری از کسب و کارهای محلی و استانی که نیازی به تبلیغات گسترده ندارند نیز می‌توانند با جانمایی در نزدیکترین مکان به مخاطب نهایی خود تبلیغات هدفمندی را داشته باشند.

مزیت تبلیغات بر روی این تابلو تبلیغاتی اصفهان چیست ؟

نصب سریع
قابلیت نصب سریع تبلیغات بر روی  استند تبلیغاتی یکی از مزیت های اصلی و ملاک های مورد نظر اکثر صاحبان تبلیغات در کسب و کارهای مختلف می باشد. نوع سازه تابلو تبلیغاتی به دلیل ویژگی سرعت درنصب و راه اندازی تبلیغات باعث شده است تا کمپین‌های ترغیب کننده با هدف فروش و کمپین های کوتاه مدت تبلیغاتی نظیر برند سازی ، معرفی یک محصول جدید ، اجرا کردن یک کمپین مناسبتی خاص و یا هرگونه پیامی که می‌تواند سبب افزایش فروش ، تقویت برند و یا یادآوری برند باشد در این نوع تابلو تبلیغاتی اصفهان به خوبی انجام می‌شود.

سایز طلایی
فرم ایستاده و سایز طلایی این نوع رسانه تبلیغاتی نسبت به بیلبورد ها باعث می شود تا آن ها بتوانند به خوبی در همه جای شهر حتی مکان هایی که هیچ بیلبورد تبلیغاتی وجود ندارد را شناسایی و جانمایی شوند.

قیمت اقتصادی
یکی دیگر از مزایای استند های تبلیغاتی ، قیمت بسیار پایین‌آن ها نسبت به سایر تبلیغات محیطی  در اصفهان است به طوری که شما با هر میزان بودجه بالاترین پراکندگی در سطح شهر را خواهید داشت و این دلیل روی آوردن تعداد بیشتری از کسب و کارها به این رسانه تبلیغاتی می باشد.

نرخ مشاهده
زاویه دید در دسترس مخاطبان و حتی در راستای دید رانندگان باعث افزایش اثربخشی و کارایی این رسانه تبلیغاتی گردیده است. چرا که یکی از المان های اصلی یک رسانه تبلیغاتی نرخ مشاهده و یا ایمپرشن رسانه تبلیغاتی است.

گستردگی جغرافیایی و تعداد زیاد
گستردگی و تعداد بالای این سازه با بیش از 200 نقطه جانمایی در خیابان ها ، معابر و محلات مختلف شهر اصفهان از مزیت ها و قدرت های اصلی آن می باشد.

You cannot copy content of this page