بی شک ارائه ایده تبلیغاتی موثر به مناسبت « دوم آبان – روز سپاهان » از سوی مجموعه آبان پیشنهاد بسیار سازنده ای بود که توانست قلب هزاران نفر از مردم دیار نصف جهان را به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نزدیک کند.
سپاس از تلاش شما عزیزان ، خداوند بزرگ نگهدارتان و دست مدد رسان مولا علی (ع) یارتان باد.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

پیرامون همکاری های مشترک این مجموعه در انجام امور تبلیغاتی با کانون آگهی و تبلیغات آبان در زمینه مشاوره ، امور طراحی و اجرای تبلیغات محیطی روی سازه های 1*2 ( BTL) در سطح شهر اصفهان و نتایج مورد قبول کسب شده ، بدینوسیله مراتب رضایتمندی خود را اعلام و از زحمات بی شائبه این مجموعه کمال تشکر را دارم.
لازم به ذکر است صداقت و حسن نیت پرسنل و مدیریت محترم این مجموعه در به ثمر رسیدن هرچه بهتر این همکاری نقش به سزایی را ایفا نموده است.

شرکت تپسی

احتراما با توجه به نتایج مثبت ارزیابی شده از اجرای تبلیغات محیطی در شهر اصفهان ، بدینوسیله این شرکت رضایت کامل خود از فعالیت های انجام گرفته توسط شرکت تبلیغات آبان در این رابطه اعلام می نماید.
امید است در آینده نیز شرایط همکاری فی مابین در این رابطه فراهم آید.

محصولات بدون قند و رژیمی کامور

بدینوسیله به استحضار می رساند با عنایت به کیفیت و سرعت اجرای درخور تحسین در خصوص عملکرد شرکت آبان ، در اجرای پروژه استندهای تبلیغاتی آسمان هفتم در طول مدت قرارداد رضایت خود را اعلام داشته و از حسن عملکرد مجموعه آبان و پرسنل محترم آن شرکت تقدیر نموده و امید است سال های آتی نیز همچون گذشته در امر پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع موفق و موید باشید.
در پایان موفقیت و بهروزی در تمام عرصه های سازندگی در سایه خداوند متعال را برایتان آرزومندم.

آژانس هواپیمایی آسمان هفتم سپاهان

بدینوسیله اعلام میگردد شرکت تبلیغاتی آبان مجری تبلیغات این شرکت بوده و به نحو احسن در انجام امور مذکور تاکنون عمل نموده که مورد رضایت این شرکت می باشد.
ضمن آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون برای کلیه پرسنل شرکت آبان

سپاهان پلیمر

بدینوسیله این موسسه نهایت تشکر و تقدیر خود را نسبت به اجرای تبلیغات ، استندهای شرکت آبان را اعلام می نماید.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای مدیریت و پرسنل مجموعه آبان

موسسه آموزشی هنری دانش آرا

بدینوسیله گواهی می شود شرکت تبلیغاتی آبان تحت عنوان مشاور و مجری تبلیغاتی محیطی در شهر اصفهان  در اجرا تبلیغات ، به نحو شایسته اقدام نموده و نتایج حاصله مورد رضایت و تأیید این شرکت می باشد.
امید است در آینده نزدیک نیز زمینه همکاری مجدد فراهم آید.

شرکت بین المللی توکا

بدینوسیله اعلام میدارد کلینیک دکور در خصوص همکاری با دفتر تبلیغاتی آبان در زمینه تبلیغات محیطی از این دفتر تبلیغاتی رضایت کامل دارد.

کلینیک دکور پویا فام

با سلام و تشکر از مدیریت محترم شرکت آبان
در رابطه با آگهی و تبلیغات موسسه کاوش توسط آن شرکت ، به استحضار می رساند ، موسسه کاوش رضایتمندی خود را اعلام می نماید و توفیق روز افزون برای آن مدیریت و تیم همراه آرزو دارم.

موسسه کاریابی بین المللی کاوش